فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی

مرکز فیزیوتراپی در تجریش
مرکز فیزیوتراپی در تجریش
آگوست 23, 2022
درمان دردهای سیاتیکی
درمان دردهای سیاتیکی
سپتامبر 6, 2022

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی توسط متخصصان با تجربه و متعهد برای درمان مشکلات اسکلتی ـ عضلانی ، مشکلات کف لگن ، پس از جراحی های ارتوپدی و … ارائه می شود.

فیزیوتراپی اطلاعات عمیقی را در مورد نحوه عملکرد بدن ترکیب می کند و از روش های اثبات شده پزشکی برای ارزیابی و درمان بیماران استفاده می کند. فیزیوتراپی پیشگیرانه به غیر از کمک به درمان و مدیریت شرایط مختلف، می تواند به حفظ سلامت کلی فرد کمک کند.

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی

در زیر به برخی اهداف و فواید فیزیوتراپی اشاره کرده ایم:

کاهش و از بین بردن درد: تمرین‌ها و تکنیک‌های درمانی مانند تحرک بافت نرم یا استفاده از روش‌هایی مانند اولتراسوند، IFT و TENS می‌تواند به تسکین درد ناشی از آرتریت، تاندونیت، کشیدگی عضلانی و پیچ‌خوردگی و … کمک کند و عملکرد طبیعی را بازگرداند. چنین درمان هایی همچنین به جلوگیری از بازگشت درد کمک می کند.

کمک به اجتناب از جراحی و مصرف داروها: در حالی که در برخی موارد نمی توان از جراحی اجتناب کرد، فیزیوتراپی می تواند تنها با مدیریت و بهبودی در مراحل اولیه به جلوگیری از آن کمک کند. و حتی در صورت نیاز به جراحی، برنامه های توانبخشی قبل و بعد از آن همیشه به کاهش عوارض کمک می کند. همچنین با اجتناب از جراحی، هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش می یابد.

بهبود قدرت و هماهنگی کلی: فیزیوتراپی معمولاً شامل ورزش و حرکات کششی است که در نهایت به شما در بهبود قدرت کلی بدن کمک می کند. همچنین با تمرینات و وسایل کمکی برای بهبود هماهنگی کلی بدن به شما کمک می کند. فیزیوتراپیست های ما در مرکز فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی با ارائه تکنیک های توانبخشی خاص می تواند به شما در کاهش و از بین بردن علائمی مانند سرگیجه و … کمک کند.

بهبود ظرفیت ریه و عملکرد قلب و عروقی: فیزیوتراپی به بیماران پس از سکته کمک می کند تا درجه عملکرد، تعادل و حرکت خود را بازیابند. برنامه های ورزشی ویژه به آنها کمک می کند تا فعالیت های روزانه خود را بازیابی کنند. در حالی که تمرینات تنفسی خاص به بازیابی ظرفیت بهینه ریه و گردش خون کمک می کند.

مدیریت آسیب های مرتبط با ورزش: فیزیوتراپیست ها درک می کنند که چگونه ورزش های مختلف می توانند خطر ابتلا به انواع خاصی از شرایط مانند آرنج گلف بازان، پارگی ACL، کشیدگی همسترینگ و غیره را افزایش دهند و بر این اساس یک برنامه تمرینی بازیابی مناسب یا پیشگیرانه برای اطمینان از بازگشت ایمن تهیه می کنند.

مدیریت مشکلات مربوط به سن: برخی از مسائل مرتبط با سن مانند آرتریت روماتوئید (RA)، سیاتیک، پوکی استخوان، زوال عقل، جراحی تعویض مفصل زانو ، گردن درد، کمردرد و … به راحتی با فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

بازیابی حرکت طبیعی و بهبود تحرک: اگر به دلیل شکستگی محدودیت حرکت دارید، حرکات کششی و تقویتی مناسب می تواند به شما در بازگرداندن کامل حرکات کمک کند.

بهبود شرایط سلامت زنان: مسائل بهداشتی خاص مانند موارد مربوط به بارداری، مراقبت های پس از زایمان، درد لگن و غیره را می توان به راحتی با فیزیوتراپی درمان کرد. فیزیوتراپی همچنین درمان ویژه ای برای بی اختیاری روده، سرطان سینه، یبوست، فیبرومیالژیا و غیره ارائه می دهد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در چهارراه پارک وی – فیزیوتراپی در تجریش – فيزيوتراپي در اوين – فيزيوتراپي در دركه – فيزيوتراپي در اصف – فيزيوتراپي در وليعصر – فيزيوتراپي در مقدس اردبيلي – فيزيوتراپي در خيابان الف