مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه

کمردرد مکانیکی
کمردرد مکانیکی و درمان آن با فیزیوتراپی
نوامبر 6, 2021
فیزیوتراپی ستون فقرات
فیزیوتراپی ستون فقرات
نوامبر 20, 2021

مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه

مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه

مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه

مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه

فیزیوتراپی درمان آسیب، بیماری و اختلالات از طریق روش های فیزیکی است که از طریق ورزش، ماساژ، دستکاری و سایر درمان های بدن بیمار تکمیل می شود و می تواند تسکین کوتاه مدت یا بلند مدت موثری داشته باشد. هدف این است که به بیماران کمک کند تا با رهایی از هر گونه دردی از بدن، حرکات و عضلات خود نهایت استفاده را ببرند.

فیزیوتراپیست ها مراقبت از بیماران را در طیف وسیعی از مناطق با مشکلات اسکلتی ـ عضلانی، قلبی و عروقی و عصبی ارزیابی، تشخیص، برنامه ریزی و مدیریت می کنند. آنها به بیماران مبتلا به مدیریت بیماری مزمن کمک می کنند، اصلاح شیوه زندگی و توصیه های خود مدیریتی را ارائه می دهند، وسایل کمکی و لوازم خانگی را تجویز می کنند، بر تمرینات برای بیماران و مراقبین نظارت می کنند و در عین حال آموزش ارتقای سلامت، ارزیابی های بهداشت حرفه ای و فعالیت های پیشگیری از آسیب را ارائه می دهند. 

متخصصان در مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه با تجربه بالا و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و بروزترین متدهای درمانی خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهند.

فیزیوتراپی یک حرفه مراقبت های بهداشتی است که بیماری ها و ناتوانی های مربوطه را از طریق ابزارهای فیزیکی ارزیابی، تشخیص، درمان و کار می کند.

فیزیوتراپیست ها متخصصان حرکت و عملکرد هستند که با مشارکت بیماران خود کار می کنند و به آنها کمک می کنند تا بر اختلالات حرکتی غلبه کنند، که ممکن است از بدو تولد وجود داشته باشد، در اثر تصادف یا آسیب به دست آمده باشد، یا در نتیجه افزایش سن یا رویدادهای تغییر دهنده زندگی باشد.

فیزیوتراپیست با استفاده از درمان دستی (دستکاری و تحرک)، ورزش درمانی، عوامل الکتروفیزیکی، تسهیل، اصلاح وضعیت بدن، تسهیل، مشاوره و آموزش، با انواع مختلفی از بیماری‌های اسکلتی عضلانی و عصبی، درد، ناتوانی و آسیب‌های ورزشی و غیره سروکار دارد.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و پرکاربرد است که به افراد در هر سن و با هر شرایط جسمی کمک می کند تا با بهبود شرایط فیزیکی کیفیت زندگی خود را ارتقا دهند.

چه زمانی باید به مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه مراجعه کنیم؟

  • دردهای حاد و مزمن عضلانی
  • اختلالات پوسچر
  • مشکلاتی که بدلیل ضعف و ختلال در عملکرد عضلات کف لگن رخ می دهند.
  • خشکی و سفتی مفاصل در اثر بیماری و آسیب دیدگی
  • توانبخشی پس از جراحی 
  • مشکلات جسمی دوران سالمندی
  • محدودیت های حرکتی ایجاد شده
  • بهبود شرایط جسمی پس از آسیب های ورزشی

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در زعفرانیه – فیزیوتراپی در آصف – فیزیوتراپی در درکه – فیزیوتراپی خوب در شمال تهران – مرکز فیزیوتراپی در زعفرانیه