کلینیک فیزیوتراپی در تجریش

فیزیوتراپی کف لگن در تهران
فیزیوتراپی کف لگن در تهران
جولای 26, 2022
دلایل ضعف عضلات کف لگن
دلایل ضعف عضلات کف لگن
آگوست 9, 2022

کلینیک فیزیوتراپی در تجریش

کلینیک فیزیوتراپی در تجریش

کلینیک فیزیوتراپی در تجریش

کلینیک فیزیوتراپی در تجریش خدمات تخصصی فیزیوتراپی در اختلالات اسکلتی ـ عضلانی و فیزیوتراپی کف لگن را با کادری مجرب و متعهد ارائه می دهد.

فیزیوتراپی برای درمان آسیب‌ها، بیماری‌ها و اختلالات از طریق روش‌های فیزیکی – مانند ورزش، ماساژ، دستکاری و سایر درمان‌ها – از طریق دارو و جراحی استفاده می‌شود. بسیاری از افراد ممکن است بر این باور باشند که فیزیوتراپیست ها عمدتاً با آسیب های کمر و آسیب های ورزشی کار می کنند، اما همیشه اینطور نیست. فیزیوتراپیست ها متخصصان بهداشتی بسیار آموزش دیده هستند که به افرادی که از مشکلات جسمی ناشی از آسیب، بیماری، بیماری و پیری رنج می برند، درمان می کنند.

هدف فیزیوتراپیست بهبود کیفیت زندگی فرد با استفاده از انواع روش های درمانی برای تسکین درد و بازیابی عملکرد یا در صورت آسیب یا بیماری دائمی، کاهش اثرات هر گونه اختلال عملکردی است.

نقش فیزیوتراپیست متنوع است و به ندرت دو روز یکسان است. ممکن است یک فیزیوتراپیست برای تشخیص مشکلات و اجرای یک برنامه درمانی نیاز به ارزیابی وضعیت جسمانی بیمار داشته باشد، یا ممکن است بیماران برای راه رفتن یا کمک به دیگران برای مقابله با عصا، چارچوب راه رفتن یا ویلچر نیاز به آموزش مجدد داشته باشند.

کلینیک فیزیوتراپی در تجریش

فیزیوتراپی (PT) درمانی است که هدف آن تسکین درد و کمک به عملکرد، حرکت و زندگی بهتر است.

آموزش نیز جزء ضروری فیزیوتراپی است. فیزیوتراپیست های ما زمان زیادی را صرف آموزش بیماران، خانواده و جامعه می کنند تا از آسیب ها جلوگیری کنند و به مردم کمک کنند سبک زندگی سالمی داشته باشند.

فواید فیزیوتراپی

  • تسکین درد
  • بهبود حرکت یا بازیابی توانایی های حرکتی
  • جلوگیری یا بهبودی پس از آسیب ورزشی
  • پیشگیری از ناتوانی
  • توانبخشی پس از سکته مغزی، تصادف، جراحت یا جراحی
  • بهبود وضعیت تعادلی و کاهش احتمال زمین خوردن
  • مدیریت بیماری های مزمن مانند دیابت، بیماری قلبی یا آرتریت
  • بهبود شرایط پس از بارداری و زایمان
  • بهبود اختلالات کف لگن و کمک به درمان مشکلاتی همچون بی اختیاری ادرار و مدفوع
  • سازگاری بهتر و راحت تر با اندام مصنوعی

فیزیوتراپیست های ما در کلینیک فیزیوتراپی در تجریش وضعیت شما را ارزیابی می کنند و یک برنامه مراقبتی برای هدایت درمان شما ایجاد می کنند. آنها می توانند درمان های دستی برای علائم شما انجام دهند. آنها همچنین تمرینات خاصی را به شما آموزش می دهند تا به شما کمک کنند در اطراف حرکت کنید و بهتر کار کنید.

فیزیوتراپی در چه مشکلاتی کاربرد دارد؟

اختلالات سیستم اسکلتی همچون کمردرد ، زانودرد ، بیرون زدگی دیسک ها ، تنگی کانال نخاعی ، درد و خشکی مفاصل ، شکستگی استخوان ها ، دررفتگی ها و … ، سندرم تونل کارپال ، سندرم شانه منجمد ، پارگی رباط ها و مینیسک زانو ، پارگی روتاتور کاف ، آسیب های مفصلی و …

مشکلات کف لگن همچون بی اختیاری ادرار و مدفوع ، یبوست ، واژینیموس و …

مشکلات نورولوژیک همچون سکته مغزی ، ام اس ، پارکینسون و …

مشکلات و بیماری های مادرزادی همچون فلج مغزی ، فلج اصطفال ، دیستروفی عضلانی دوشن

و … بسیاری مشکلات دیگر

 

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در درکه – فیزیوتراپی در تجریش – فیزیوتراپی در زعفرانیه – فیزیوتراپی کف لگن در تهران – درمان بی اختیاری ادرار با فیزیوتراپی